Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1hete kiugrott a térdem...

1hete kiugrott a térdem begipszelték, most szerdán fogják leszedni de még mindig nagyon bevan dagadva és fáj ha rá állok ilyennkor mit szoktak csinálni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Leveszik a gipszet, és eligazítanak, hogyan kezeld tovább.
2015. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg fogják röntgenezni szerintem, aztán lehet hogy még kicsit visszakapod a gipszet, vagy elküldenek gyógytornászhoz és szép lassan rendbejön.
2015. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szedd le a gipszet semmit sem ér! menny el MR-re. általában a kiugró térdnél a keresztszalag sérül, elszakad. azt pedig vagy megműtteted vagy nem. ha sportolsz akkor meg kell műttetni, ha nem akkor csak ajánlatos mert öreg korodra nemfogsz bírni menni. lehet nélküle élni egyébként de érdemes megműttetni. hosszú rehabilitáció és elszántság kell a felépüléshez. remélem tényleng csak kiugrott és nem kell műteni. Jobbulást
2015. dec. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elvileg térdrőgzitőt fogok kapni.
2015. dec. 1. 09:29
 5/10 anonim válasza:
hát én csak a saját érdekedbe mondom hogy nézesd meg komolyabban. gondolok az MR-re az kimutatja hogy van e vmi komolyabb. igaz ha hamar akarod akkor pénzbe kerül másképpen hónapokra kapsz időpontot sajnos:S de az egészségügy sajnos ilyen kapsz egy rögzítőt az a legkönnyebb meg begipszelni meg azt mondani hogy hagyd abba. de ha jo lesz a lábad és nem érzed hogy fáj akk szerencséd volt.
2015. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Holnap leszedik a gipszet de ugyanugy megvan dagadva meg fáj.
2015. dec. 1. 13:39
 7/10 A kérdező kommentje:
bár ez őket mit érdekli,felírnak egy 7ezer ft-os szoritót hogy horjam oszt majd elmúlik.
2015. dec. 1. 13:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de ha ennyire dagadt és fáj, akkor én is azt javaslom, hogy nézesd meg MR-rel, 20-25 ezer, hogyha van a lakóhelyeden Diagnoscan vagy valami hasonló magáncég, általában nagyon gyorsan adnak időpontot. Ha tudod állni a költséget, akkor mindenképp javaslom. Egyébként nem szoktak a traumatológiás dokik tiltakozni ellene vagy megsértődni, meg lehet velük beszélni, egy doki azért nagyon tisztában van az egészségügy állapotával... és a saját diagnosztikai korlátaival.Ha olyan a helyzet, akkor esetleg még javasol is, hogy hol tudod megvizsgáltatni. Ez van, ilyen a magyar egészségügy...
2015. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És az baj ha benyomom a térdem akk neki kopog a csontnak?teljesen laza az egész.
2015. dec. 2. 09:01
 10/10 A kérdező kommentje:
Leszedték a gipszet,kaptam szoritót járni tudok rendesen csak emelni nemtudom még, remélem ez idővel változik.
2015. dec. 2. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!