Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap a borotvával megsértett...

Tegnap a borotvával megsértettem a hónaljamon egy pici "vándorszemölcsöt", lehet bajom?

Figyelt kérdés

Azt hiszem ez a neve, de nem vagyok benne biztos. Nagyon pici kiálló "szemölcs" szerű valami, olyan színű mint a bőröm. Eddig nem is tudtam róla,hogy ott van. Amikor borotválkoztam láttam,hogy picit vérzett a hónaljam,csodálkoztam is, de nem foglalkoztam vele, most viszont vakartam a hónaljam és láttam, hogy ott van ez az "izé" :D picit piros és kellemetlen érzés, az túlzás,hogy fáj. leragasszam? vagy menjek orvoshoz? 21 éves vagyok, van egyébként legalább 3 db ilyen rajtam kb 1 mm átmérőjűek lehetnek,szóval nem zavar,nagyon kicsik és nem zavaró helyen. egy ilyen nagyon régen talán már le is borotváltam, mert csak úgy eltűnt.

szóval lehet tőle bajom? vagy nem kell tennem semmit?


2015. dec. 4. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én évente megyek ezeket leszedetni. Hónaljat nem borotválok előtte, mert esélyes, hogy levágom, igen.:) Hétfőn voltam, és talált is egy ilyet az orvos az egyik hónaljamban, és így le tudta szedni, hogy meg volt hagyva kinőve.
2015. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magán rendelésre jársz? vagy csinálnak ilyet sztk-ban is? leírnád,hogy hogyan szedik le? :)
2015. dec. 4. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálnak SZTK-ban is, csak nem akkora a rutinjuk, mert SZTK-rendelőben a bőrgyógyász mindenfélével foglalkozik. Magánrendelésre járok. Pákával égetik le.
2015. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Márminthogy kozmetoloógiai rendelőbe járok, ahol napi 8 órában csak égetnek, nyilván nagyobb a rutinjuk ebben, biztosabb a kezük, szebb az eredmény, mint az SZTK-ban.
2015. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!