Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet több mint 2 hete tartó...

Lehet több mint 2 hete tartó léprepedésem?

Figyelt kérdés

Már 2 hete, és 4 napja annak, hogy majdnem elestem.

Igen, scak mejdnem, viszont tettem egy nagyon hirtelen mozdulatot. Azóta fájogat a lépem környékén, és időnként valami kis idegrángás szerűség is van ott az oldalamnál, bal oldalt, lent, és néha a vállam is fáj.

Háziorvosnál voltam már vele többször is, de egyszer sem küldött további vizsgálatra csak mondta, hogy ha a lépem repedt volna meg, akkor már egy órán belül mentőt kellett volna hozzám hívni, tehát "biztos a lengőbordám".

De tudtommal egy enyhe fokú lépséülés 1, kár 2 hét után is elkezdhet vérezni, amikor a felgyülemlett vértől átszakad a léptok.

A tüneteim nem jelentkeznek minden nap, általában csak néha pár óráig, aztán magától elmúlik.

Szerintetek?



2015. dec. 6. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Létezik a szakaszos lépszakadás is ugyebár, mért nem mész balesetire? Oda nem kell beutaló
2015. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!