Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az ujjaim fájhatnak azért,...

Az ujjaim fájhatnak azért, mert "megfagytak"?

Figyelt kérdés
Tegnap kint kellett valamit csinálnom este, és a hóba is nyúlkálnom kellett hozzá.Szóval nyilván fázni kezdett utána a kezem, mivel hideg is volt. Aztán egy idő után már nem szimplán fázott, hanem borzalmasan fájt, de nem úgy mint máskor, most valahogy sokkal jobban és nem is múlt el, csak miután bementem. Ma reggel viszont megéreztem az ujjaimban ilyen furcsa, belenyilalló, szúró fájdalmat, főleg a kis, gyűrűs és talán még a középső ujjamban. Szóval, lehetséges, hogy a hideg miatt fáj? És ha igen miért, mi történt, és mit tehetnék a fájdalom ellen?

2016. jan. 5. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ízületek is megtudtak fázni, rájuk húzódik egy gyulladás, mint a torkodra.

Aspirin jó rá. A hidegre és taknyos időre való tekintettel az Aspirin+C-t ajánlom. Borzalmas íze van, de nagyon hatásos.

2016. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Igen, a hidegtől van, hívd fel az orvosi ügyeletet!
2016. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, akkor először megpróbálom csak fájdalomcsillapítozni, és ha nem múlik, megnézetem orvossal!
2016. jan. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!