Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan oltozzek fel telen ha...

Hogyan oltozzek fel telen ha a jobb kezem be van konyekig gipszelve es a nyakamba kell kossem, hogy ne logjon?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy tudsz. Ha van olyan kabát amibe belefér a kezed, akkor nyert ügyed van, de ha nincs, akkor kénytelen vagy azon az oldalon csak a válladra húzni a kabátot.
2016. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első mondta. Nekem vállig volt gipszben a karom és csak vállra tudtam venni azon az oldalon a kabátot, a gipszelt karom a kabáton belül lógott a nyakamban. Mást nemigen tudsz csinálni te sem.
2016. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MrPifta ***** válasza:
én bedugtam a gipszelt karomat a kabátba, és úgy kötöttem fel.
2016. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, addig a felkötést megszünteted és keresel a gyógyulás idejére lezserebb szerelést. Vagy zipzáras ujjú

Ruhát csináltatsz, vagy csinálsz!

2016. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gyilki válasza:
Ha ezt az egyszerű kérdést nem tudod egyedül megoldani akkor maradj otthon!
2016. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem szeencsére volt egy bővebb végigcipzáros flanel ingem,amibe csak az ép karomat dugtam bele,a másik ujja kar nélkül fityegett és még az is szerencsém volt,hogy nem volt tél,valamint,hogy volt itthon,aki rámadta,aki a cipőmet bekötötte.Hát nem egyszerű ha mindez nincs!

Mielőbbi gyógyulást!!!!!

2016. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyszerűek ám ezek a dolgok. Ezt csak az tudja, akinek volt már gipszben a karja. Én ráadásul egyedül voltam, segítség nélkül, amikor gipszbe került a karom. Hát, nem kívánom senkinek, a világ legegyszerűbbnek tűnő dolgai is fejtörést igényelnek, hogyan tudod megcsinálni.
2016. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!