Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a csuklóm. Mit csináljak...

Fáj a csuklóm. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Már napok óta ilyen, asszem meghúztam...folyton fájdogál, ha mozgatom jobban fáj. Vettem rá csuklószorítót de nem sokat ér... vegyek rá rögzítőt, vagy azt íratni kell? Ha igen, azt háziorvosnál is lehet?

2016. jan. 20. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakorvos írja fel. De próbálkozz jegeléssel, borogatással, kenőccsel. Rögzítőt szerintem fölösleges rátenni, jobban jársz a fáslival.
2016. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Fáslim nincs, géztekercsem van itthon, az is jó?

2016. jan. 20. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Fáslit és ne géztekercset használj. Fáslit kapsz a patikában. Nem szabad erőltetni. Pihentesd. Kenegetheted is, ami sokkal gyorsabb gyógyulást eredményezhet. Pl. receptmentes krémek: Diclac, Árnika, Svédkeserű, Apranax Dolo. Igen jók még, igaz receptkötelesek: Fastum és Antiphlogisticus pakolás. A színterápiás lámpa is sokat segít.
2016. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiegészítés az előzőhöz még: a Fekete nadálytő krém is nagyon jó. Majd eldöntöd, melyiket használod. Bármelyikben gondolkodsz, mindegyik nagyon jó, de kinek ez jobban, kinek az. De biztosan segíteni fog, akármelyiket veszed meg.
2016. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!