Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ujjfájdalom ellen valamit...

Ujjfájdalom ellen valamit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
Az történt hogy tavaly júniusban történt egy eset, mikor a jobb kezemen a középső ujjam kicsit tovább hajlott vissza a kelleténél, aztán rá 1-2 héttel fizikai munkát végeztem (10 napon át folyamatosan dolgoztam)és mintha az ízületem kicsit nagyobbodott volna és jobban mozog oldal irányba (kattog is). Nem szokott fájni meg nem vészes annyira, csak azért érdeklődöm hogy valamikor elfog-e múlni vagy javulni fog-e a helyzet... Akinek volt hasonló annak mi volt a tapasztalata? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. febr. 13. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, mutasd meg a háziorvosodnak. Ő valószínűleg ír beutalót az ortopéd orvoshoz. Szerintem mindenképpen mutasd meg az ujjadat.
2016. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!