Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Duzzadt ujjak, kinyújtva...

Duzzadt ujjak, kinyújtva fájdalom bennük és a csuklóban? Mi lehet ez és fásli nélkül elég pihentetni?

Figyelt kérdés
ínhüvelygyulladásra gondoltam,de úgy tudom,annál a hüvelykujjnál fáj és mikor ökölbe szorítunk. Nekem kinyújtani nem megy a középső és mutatóujjamat, mert akkor fájnak és a csuklómba fájdalom hasít. Nem tudok emelni,írni,semmit. Duzzadtak az ujjaim és kézfejem is feszül, mi lehet ez és mit lehet vele csinálni? Holnap még dolgoznom kell,orvos nélkül valami ötlet?
2016. febr. 15. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Borogasd, estére kend be reuma krémmel, pihentetni kell, ha terheled, akkor fásli, de ha nem javul menj orvoshoz.
2016. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mindenképp. Nagyon aggódós vagyok,lehetséges hogy trombózis?
2016. febr. 15. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, menj el a háziorvoshoz.
2016. febr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A trombózis nem valószínű. De azóta talán voltál dokinál. Hány éves vagy? Inkább valami ideg gyulladhatott be.
2016. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Voltam dokinál,de csak általános fájdalomcsillapítót írt fel,ami nagyon erős,meg szteroidos krémet. Aztán voltam vérvételen,ahol nem mutattak ki bennem gyulladást, szóval inkább csak a krémet használtam. Még érezgetem néha, terhelésre főleg, most már inkább zsibbad és bizsereg. Meg úgy általába mindig hideg a kezem,és be is szokott lilulni, erre valami ötlet,mi lehet? Kihez kell ilyennel fordulni,mert háziorvos nem tudja és nem is töri magát rajta nagyon.
2016. márc. 3. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót kézsebészeti és kardiológiai szakrendelésre. A belilulás egyáltalán nem normális és valaminek a figyelmeztető jele. Vagy valami ideg nem jól működik, ezt be tudják mérni készülékkel, vagy keringési gond van, valami szivproblémád van, amit ki kéne vizsgáltatni.
2016. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt hogyan vizsgálják? Csak külsőlegesen meg tudják nézni az idegeket,ereket?
2016. márc. 6. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván alaposan megvizsgálja külsőleg is a kezedet de van erre gép.Elektroneurográfiás vizsgálatnak hivják, de ultrahang vizsgálatot, röntgent is csinálhatnak, majd a doki eldönti. Teljesen fájdalmatlanok. Kéztőalagút szindróma is lehet a problémád.Jó régen irtad be a kérdést, azóta se múlt el? Akkor tényleg keress kézsebészt.
2016. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!