Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Melyik a rosszabb ha eltörik...

Melyik a rosszabb ha eltörik vagy hha megreped a kéz?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 19:48
 1/6 anonim válasza:

Szia :)

Én a csuklomat törtem és az alkaromat repesztetem :( Nekem a csuklo jobban fájt azaz amikor törtem de szerintem ez lehet, hogy más embereknél nem igy van !. Vagy nekik az jobban fáj .

2016. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én a repedést jobban viseltem mint a törést. Ott legalább valamennyire tudom mozgatni a kezemet. De egyén függő
2016. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tört a csuklóm, az első pár percben iszonyatosan fájt, a csapot sem tudtam kinyitni. Azonban meglepően hamar enyhülnek a tünetek.
2016. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen jobb ha csak reped! Nincs elmozdulás! gyorsabban és komplikáció mentesen forr össze! és kevésbé fájdalmas!
2016. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem zöldgallytörésem volt az alkaromban, nagyon fájt és gipszem volt jó pár hétig. Fél éve az ujjam törtem el, de nem jutottam időbe dokihoz vele, így ahhoz hogy rendesen forrjon össze újra el kellett volna törni.. Ezt nem vállaltam, azóta is nagyon érzékeny.
2016. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A Tengerész ***** válasza:
Törés. Repedésnél nincs elmozdulás, tehát könnyebb a gyógyulás. De ha elmozdul egymástól a két csontvég akkor egyrészt az izomszövetek is sérülnek, pláne ha nyílt törés van, tehát a bőrt is átlyukasztja a csontvég, az sokkal komolyabb.
2016. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!