Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A nyakamon van kisköröm...

A nyakamon van kisköröm méretű anyajegy, fekete kidudorodó leszakadt félig az este ahogy aludtam, biztos a nyaklánc bele akadt mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon meg vagyok ijedve, leszakadt félig az anyajegyem, vagyis fel vált az egyik széle, mit csináljak? Hétvége van szerintem ha elmegyek orvoshoz ott is csak ügyelet van, ilyenekkel nem foglalkoznak! :(

2016. febr. 20. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ragaszd le gyorstapasszal, semmi bajod nem lesz tőle, ha csak jövő héten mutatod meg dokinak. Érdemes lenne prevenciós jelleggel leszedetni, ha rossz helyen van és nagyon sötét, de ez sem olyan akut dolog, valószínűleg néhány hetet várnod kell az időpontig.
2016. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!