Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Zongorázást túlzásba vittem....

Zongorázást túlzásba vittem. Hogy gyógyíthatnám meg a kezem vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés

Megfájdult a kezem jobban lett de valamiért lelassult.

Lassan egy hónapja nem játszom.

Úgy érzem nem a régi.

Ezt játszottam: Flight of the Bumblebee - Nikolai Rimski-Korsakow

Csak nem az eredeti sebességen hanem el akartam érni hogy harmad annyi idő alatt le tudjam játszani, többször sikerült de most elrontom állandóan és fele sebességgel sem megy. Mi történt hogy gyógyulhatna meg? Régen nem volt ilyen.



2016. febr. 26. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ínhüvely-gyulladásod van.Nézz utána.
2016. febr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ínhüvely-gyulladás
2016. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az idegrendszeri terhelésnél van, hogy kijön a kézen, általában a nyaktól indul..

Semmi nem történt, kicsit elfáradt az idegrendszer, ha kihagysz napokat huzamosabb ideig ez sajnos ebben látszik meg, hogy lelassulnak az ujjak..

A pihenésre is figyelni kell, ha feszegeted a határaid akkor lesz következménye, meg kell tanulni lefékezni magad a nagy hév ellenére is, ami idővel menni fog:)

2016. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!