Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon sok hegem, akném és...

Nagyon sok hegem, akném és barna pigmentális folt van a testemen. Hogyan tudnám eltüntetni őket? Tudnátok ajánlani valamilyen krémet talán?

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 02:08
 1/6 anonim ***** válasza:

krémet felejtsd el.

Hidrodermabráziós kezelésre kell járnod. Ez arccsiszolás. Kb 6e ft/alkalom. elmész 6x-7x és nagyon megszépül majd az arcod.

Vagy választhatod az aha savas krémeket amivel talán fél év alatt elérhetsz valami komoly változást.

2016. febr. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem az arcom van a probléma. (Amúgy voltam még régebben hidrodermabráziós kezelésen, de nekem nem használt, nem láttam lényegi változást.) A krém, amit ajánlottál viszont ígéretesnek tűnik:)

2016. febr. 27. 04:21
 3/6 anonim ***** válasza:

ja nem hidro hanem microdermabrázió és egy kezelés után nem látsz javulást.


aha savas krémből meg szerintem a legnagyobb %osat válaszd amit találsz. ilyen 3-6-10% nem igazán használna esetedben.

2016. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, igen, én is rosszul írtam.. Mikrodermabrázión voltam. (Egy 6 alkalmas kúrát próbáltam ki, kb két éve.)


Az aha savas krémhez esetleg márkát is tudsz ajánlani? Az Ilcsi termékeit nézegettem, de ott nem írják, hogy hány százalékosak...

2016. febr. 27. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

+ használni kellene hozzá hidratáló krémet is.

2016. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2016. febr. 29. 04:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!