Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez mi lehet? Csak meghúztam...

Ez mi lehet? Csak meghúztam vagy valami betegség miatt van?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni hogy ha nem javul el fogok menni az orvoshoz pénteken, csak kíváncsi vagyok hogy valaki ráismer-e a tünetekre.

1-2 hete kezdődött hogy elkezdett fájni jobb oldalon a csípőm tájékán, kisugárzott a derekamra és a combom felső részére is, valamint a hasamnál a petefészkek tájékán.

De aztán mejgött és gondoltam biztos amiatt van, mert ilyenkor szokott fájni a hasam meg derekam.

Viszont lehelt egy hét azóta és még mindig nem múlt el, csak csökkent a fájdalom, szóval csak félig-meddig volt a menstruációm miatt.

Az a baj, hogy azt se tudom megmondani hogy pontosan hol fáj,mert mindig máshol.

Kicsit a bal oldalt is érzem, de a jobb oldalon erősebb.A csípőm tájékán fájt, és kicsit mintha a vesémet érezném, mintha a vesém is fájna.Ha nem mozgok akkor csak egy kicsit érzem, főleg akkor szoktam, ha pisilnem kell.De akkor a legrosszabb ha lépek, és mikor jobban megnéztem pontosan hol fáj akkor arra jöttem rá hogy a combnyak körül a legrosszabb, olyan mintha meghúztam volna.

Kb.fél hónapja kezdtem el jógázni és mivel azt a területet is nyújtottam könnyen lehet hogy köze van hozzá, habár direkt próbáltam nem nagyon megerőltetni magam az olyan pózoknál amik nem mentek:(

Szerintetek egyszerűen csak meghúztam vagy esetleg valami betegség lehet?



2016. márc. 30. 16:55
 1/2 KaktuszLuca2003 válasza:

Szerintem valami betegség kehet. Mivel írtad, hogy nem csináltál megeröltető feladatokat, szerintem nem húztad meg. Ha pedig a veséd is fáj, akkor szerintem beteg vagy. Mindenképp menj el orvoshoz!


Remélem tudtam segíteni! :)

Jobbulást, Puszi! :)

2016. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiderült a probléma? Nekem is ez van
2020. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!