Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1hete eltört a sing és az...

1hete eltört a sing és az orsócsontom és most uj gipszbe rakták és mikor megnézték a kezem én nem láttam ugyanolyannak ez normális? 😦😳

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

nyilván pár hét alatt csökken az ott lévő izmok tömege, mert nem használod. ha vékonyabbnak látod az alkarod, nem meglepő. majd később gyógytornázol és újra használod, aztán rendbejön.

erre gondoltál, vagy más szempontból láttad furának?

2016. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod rendesen mozgatni az ujjaidat? De ezt a doki ugyis megvizsgálta. A gipsz kicsit deformálhatja a kezedet, attól is függ, milyen "húsos" volt a csuklód, persze, hogy nem ugyanolyan, mint az ép. Három hónap, mire teljesen rendbejön, gyógytorna nagyon fontos lesz! Sok türelmet igényel kivárni a gyógyulást. Sajnos saját tapasztalatom van orsócsonttörésből, a fene enné meg , baromi sokáig gyógyult, pedig előre megmondta a dokim, hogy 3 hónap lesz, mire a régi ereje lesz ujra.
2016. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te nagyon beverhetted a fejedet mert ilyen kérdéssel én orvoshoz fordulok nem pedig az internetre.
2016. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!