Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet, hogy ez lábtörés vagy?...

Lehet, hogy ez lábtörés vagy? Délelőtt fociztam és megrúgták a jobb lábam. Egy kicsit piros lett és be is dagadt azon a helyen, ahol a rúgás ért. Vérveszteség, reccsenés nem volt szerencsére.

Figyelt kérdés
Amint hazaértem fertőtlenítettem a sebet és borogattam is nedves ruhával, de a pirosság nem múlt el teljesen, s néha előjön egy-egy nyillalás is. Mi a teendő?
2016. ápr. 12. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el sebészetre, lehet meg kell röntgenezni.
2016. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit piros a lábam, a seb körül, járni is gond nélkül tudok, sőt futok is
2016. ápr. 12. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha simán tudsz sétálni akkor kizárt, hogy eltört volna. Egyébként egy zúzódás is napokig fáj.
2016. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem vaószínű, hogy nagy baj lenne, ha jársz és futsz, de ha nem múlik a néha fellépő fájdalom, inkább látogass el a traumatológiára:)
2016. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem szugseges korhazi kezeles,mivel ha eltorott volna akkor nem tudnal raalni es a masik fele a labad azert piros es dagatd mert a szovetek serultek hematoma keletkezett ami 2-3 nap es helyre jon
2016. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!