Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges, hogy eltört a...

Lehetséges, hogy eltört a lábujjam? Erre kérjek tesiből felmentést?

Figyelt kérdés

Kb. egy órája véletlen felrúgtam egy dobozt (vagy hogy is hívják, inkább rekesz)...beakadt a lábujjam ezért egy kisebb darab bőr leszakadt és azóta vérzik, és még hadd ne kelljen mondanom, miket csinál, gondolom el tudjátok képzelni. Iszonyúan fájt, sőt még mindig sajog. Mászkálni tudok, de inkább csak a másik lábamon ugrálok mert néhány lépés után nem bírom tovább.

Kicsit feldagadt, de nem lilult be, márpedig ahogy olvastam, általában be szokott lilulni ha eltörik.

Holnapra gondolom sokat fog javulni, de mennyit? Kérjek tesi felmentést, vagy ki fogom bírni? (Az is kérdéses, hogy a cipőmet hogy fogom felvenni, mert már maga a seb is fájdalmas, pláne, hogy nincs itthon sebtapasz...)

13L



2016. ápr. 18. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként azonnal vizes zsepit raktam rá.:D
2016. ápr. 18. 18:31
 2/3 anonim válasza:
Ha nagyon fáj holnap is akkor ne tesizz, mert csak rosszabb lesz. Aztán ha még mindig törésgyanús, menj vele orvoshoz minél hamarabb. ;)
2016. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2016. ápr. 18. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!