Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon ég a makkom, mit...

Nagyon ég a makkom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fertőtlenítőszer került a makkomra.(hogy miért az most mellékes)Eleinte nem is fájt meg semmi,de olyan 2 óra múlva éreztem vmi égő,csípő érzést a makknál. Megnéztem és a makk,meg az azt körülvevő fityma eléggé szárazzá vált,olyan szinten,hogy a fityma lehúzása írtó nagy fájdalommal jár. Lemostam egy kis vízzel,utána kissé enyhült a fájdalom,de ha hozzáérek megint elkezd fájni. A vizeléssel nincs probléma,az fájdalommentes. Valamilyen krémet,vagy valami megoldást tud valaki,hogy megszüntessem a problémát?

2016. ápr. 22. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Azonnal mutasd meg magad orvosnak! Nem holnap és nem majd!
2016. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neogramon krémmel kenheted.
2016. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*Neogranormon krémmel.
2016. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítőszer: súlyosan maró hatású anyag is lehetett és nemcsak kézfertőtlenítő. Ha nem kézfertőtlenítő, akkor azonnal orvos, mert súlyos, maradandó következmények szoktak lenni, egy-egy ilyen égésből!, marásból.
2016. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen fertőtlenítő volt? Remélem krémmel sikerült kikezelned.
2020. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!