Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Boka csontkitörés és két...

Boka csontkitörés és két helyi izomszakadásból hogy lehet a leggyorsabban felépülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két hete volt egy motorbalesetem. a bal bokám az autó és a motor közé szorult. Eléggé beduzzadt. Az orvosok begipszelték, DE csak egy hétig ezzel segítik a duzzanat lemenését. Ha megvan akkor tudnak rá valamit mondani( a boka csont alóli csontmag vagy kitört vagy elmozdult. Ezt nem látják még). Illetve két helyen elszakadt az izom. Én focista vagyok. Minél előbb szeretnék újra terhelést kapni (legalább egy kevés futás). Valami ötletet tudtok adni a gipsz után mivel rögzítsem, mit vegyek rá? Esetleg valami gyógyulássegítő szer, vagy gép amit javasolnátok? Esetleg gyógytorna vagy valamilyen féle erősítő feladatot ismertek?

Válaszotokat előre is köszönöm :)



2016. ápr. 25. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Amíg nem derül ki, hogy mi a pontos diagnózis (tehát, hogy kitörött vagy elmozdult) addig erre nem igazán lehet válaszolni, mert nem olyan mindegy, hogy pontosan mi is van ott.
2016. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!