Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek elmenjek ezzel...

Szerintetek elmenjek ezzel orvoshoz?

Figyelt kérdés
A történet röviden=Hétfőn észrevettem hogy a bal kezemen a mutatóujjam ujjbegye vörös lett,felduzzadt,lüktetett.Tüskére gyanakodtam,mivel Vasárnap fát cipeltem.Megmostam a kezem,elkezdtem fertőtlenitett tűvel felpiszkálni.Nem találtam semmit,szóltam anyumnak hogy nézze meg ő is.Megpiszkálta,és elkezdett gennyezni és még jobban fájni!Most ott tartok hogy marhára fáj,próbálom jegelni.Szerintetek elmenjek orvoshoz vagy pár napig pihentessem?

2016. máj. 10. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj sebészetre azonnal, tetanusz injekció is kell, ha duzzadt és lüktet, akkor begyulladt.
2016. máj. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mutasd meg dokinak és nézd nem indult-e el egy piros csík felfelé a kezeden (vérmérgezésre utal). Egyébként akár meg is csíphetett valami (pl. pók, én kesztyűbe dugtam bele a kezem facipeléshez, mikor egy iszonyatos fájdalmat éreztem a mutatóujjam ujjbegyén, először azt hittem szálka, de kiderült egy rohadt pók volt a kesztyűben) hónapok múlva múlt el rendesen, addig ha hozzáértem a csípés helyéhez fájt.

De mivel neked lüktet, gennyes fáj azonnal menj dokihoz!

2016. máj. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2016. máj. 10. 13:57
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is jó lenne megmutatni orvosnak.
2016. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!