Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig gyógyul egy varrat?

Meddig gyógyul egy varrat?

Figyelt kérdés
Combnyak törésem volt és a térdemnél nyomtak fel 3 vaspalcat. Mar ki is vették, majdnem ugyanott ahol beletették. De ez a hely ahol kivették még mindig fáj pedig április 6. én vették ki. Be is van dagadva. Ezen kívül a térdemtől lefelé az egész sípcsontom fáj. Esetleg valami fertőzést kapott a sípcsontom, vagy miért fájhat?
2016. máj. 25. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a varratok több hétig gyógyulnak (emlékeim szerint nekem 6-8 hét volt talán, amíg a vakbélgyulladásom nagyjából rendbe jött, addig tesi felmentésem volt). Viszont, ha aggódsz, akkor szerintem menj el a háziorvosodhoz. Ő jobban meg tudja mondani, hogy gond van-e.
2016. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az operáló orvosodhoz menj vissza, ennek már gyógyult sebnek kéne lennie. valami gyulladas keletkezhetett , erre van kezelés. kisugározhat a sipcsontod fele is. szerintem a csontoddal nincs semmi baj, a műteti heg nem gyogyult be rendesen. a dagadás gyulladtságot jelez. ezt meg kell szüntetni. milyen gyakran kell kontrollra járnod?
2016. máj. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!