Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leestem a lóról, szerintetek...

Leestem a lóról, szerintetek lehetséges ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam terepen, és amikor elsőre vágtába ugrott a lovam, akkor bakolt egyet, előre dőlt(megbotlott), én meg aszthiszem a fejemre estem. Volt rajtam kobak halistennek. Nem emlékszek semmire, csak arra hogy a lovastarsaim leultettek a foldre, aztan eszhez tertem. Szerintetek azért nem emlékszem semmire mert szédültem és nem láttam semmit, vagy az is elképzelhető hogy valami emlekezetkiesésem van? Lehorzsoltam a bal vállamat, és a könyökömet. Még most is nagyon fáj a fejem. Szerintetek mitől lehet? Normális válaszokat várok, köszönöm. (amúgy 13 éves vagyok.)

2016. máj. 28. 16:08
 1/9 aperitif ***** válasza:
Az emlékezetkiesés fejsérülés után gyakori, valószínű kisebb agyrázkódásod van. Szólj a szüleidnek, hogy vigyenek el az ügyeletre!
2016. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a választ! Igen már gondoltam rá, holnap megyek orvoshoz.
2016. máj. 28. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
És utána megettétek?
2016. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira figyeltél a lovadra, mint eme kérdés kiírására, akkor nem csoda, ha ledobott.
2016. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszíró. Azért bakolt, mert megijedt, és nem csak én voltam egyedül. Sunyított, mert a mögöttem lévő ló belémjött, megállni meg nem tudtam. Bakolt egyet, megbotlott, és én meg előredőlve leestem a bal oldalon.
2016. máj. 28. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nem kellene a holnapot megvárni! Minél gyorsabban a háziorvoshoz vagy az ügyeletre kellene menni!
2016. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszotokat.
2016. máj. 28. 16:44
 8/9 aperitif ***** válasza:
Hogy vagy?
2016. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as válaszadó! Koszonom jol, voltam orvosnal, es kisebb agyrazkodasom van, csutortokig pihenek otthon! :)
2016. máj. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!