Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhetett a lábujjam?

Eltörhetett a lábujjam?

Figyelt kérdés

Tegnap belerúgtam egy bútorba és a kisujj melletti ujjamat bezúztam. Akkor nagyon fájt. Mára csak erősebb nyomásra fáj, viszont feldagadt és vörös-lila, a bőr pedig úgy feszül rajta, mintha felpumpálták volna vízzel.


Azt tudom, hogy orvoshoz sok értelme nincs menni, mert maximum diagnosztizálja, de feltételezem, hogy gipsz nem fér el egy 36 láb 2 centis lábujján.


Ha továbbra is magassarkúban (telitalpas szandál, nem tűsarkú) járok, de erősebb fájdalmat nem érzek, akkor lehet bármi maradandóság ebből?


2016. jún. 16. 15:08
 1/4 anonim válasza:
Hordj kényelmes cipőt és borogatsd, ha tényleg eltört, akkor így meg fog gyógyulni.
2016. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 napig pihentetni és borogatni kellene.
2016. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Addig ne hordj magassarkút, amíg meg nem gyógyul. (De lehetőleg aztán se. A talp boltozatának, de a gerincnek se tesz jót.)
2016. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A belső talpmagasság 5 cm, tehát nem brutál magas.

De akkor egy darabig sportcipőre váltok.

Köszönöm!

2016. jún. 16. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!