Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Földagatt és fáj. Az még nem...

Földagatt és fáj. Az még nem jelenti azt, hogy eltört?

Figyelt kérdés

2-3 napja(sajnos nem tudom) odacsuktam az ujjam az ajtóba.(tudom nagy ügyes vagyok nem tudom,hogy,hogy csináltam)fájt de úgy nagyon nem emlékszem nem nagyon foglalkoztam vele, de elkezdett estére feldagadni fájni is elkezdett. Mutattam a szüleimnek de szerintük csak beképzelem, mára még jobban feldagadt, mágától fájni nem fáj de gitározik és barésan nem tudom lefogni az F-dúrt e miatt mert fáj.

Behajlítani betudom a gyűrűsujjam felső hajlója (😂bocsánat de nem tudom,hogy mi a neve) de a másik kezemen amikor ökölbe szorította jobban betudom hajlítani.

Eltörhetett? Mutassam meg az orvosnak?



2016. júl. 25. 16:57
 1/3 anonim válasza:
Nem biztos hogy eltört. De orvosnak mindenképpen meg kéne mutatni, rosszabb nem lesz tőle a helyzet, csak jobb. Addig is jegeld!
2016. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha csak a barét nem tudod lefogni, akkor annyira talán nem vészes xD de jobb lenne minél hamarabb elmenni vele a dokihoz, mert ha el is tört, már valószínűleg összeforrt.


(*ujjperc)

2016. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 25. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!