Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhet egy ember füle?

Eltörhet egy ember füle?

Figyelt kérdés
Ma az edzésen fejbe rúgtak labdával és a fülemet is érte az ütés és azóta nagyon fáj. Bevörösödött egy picit megdagadt és borzalmasan fáj. A fülben tudtommal csak porcok vannak és azok szerintem nem tudnak eltörni. Nektek mi a véleményetek erről? Menjek orvoshoz vagy magától el fog múlni?

2016. júl. 29. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Péniszben is porcok vannak, el tud törni, orrvégben is, és nekem az tört el.
2016. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Őszinte részvétem miatta. Fájdalmas lehetett....

És köszönöm a választ.

2016. júl. 29. 13:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért a fül egészen nás mint az orr meg a pénisz. Szerintem a fül nem tud eltörni.
2016. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem zuzodni tud a ful, de az orvos se sok mindent tud vele kezdeni.
2016. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van hogy nem tud eltörni. Most egy picit megnyugtattál.
2016. júl. 29. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy regi baratomat anno felemelte a fulcimpajanal fogva egy tanar. Eltort a fule, azota is olyan erdekesen all neki.
2016. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a bírkózok fülét krumpli fülnek is nevezik, szóval tud zúzódni a porc is, törni is ha jó nagy behatás éri
2016. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fülporc is el tud törni, de ahhoz elég nagy fizikai hatás kell. Szerintem neked azért el nem tört egy labdától. Egyébként Eperjes Károly színész mesélte egyszer, hogy neki is eltört az egyik füle gyerekkorában.
2016. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
El tud törni, nézd csak meg a birkózókat, nem véletlenül van szinte mindnek karfiolfüle. Az orr is porcos, az is el tud törni. Orvoshoz szerintem nem érdemes menni, úgysem tud mit csinálni vele, porcot nem gipszelnek.
2016. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. :)
2016. júl. 29. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!