Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon szégyellem a gipszet,...

Nagyon szégyellem a gipszet, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Be kellett gipszelni a lábam, a fekvőgipsz volt két hét, de otthon a barátnőm előtt is ciki volt az is,nagyon szégyelltem előtte.

Most hogy járógipszem van és utcára muszáj néha kimennem,mindenki bámul ahogy megyek a mankóimmal.

Ez mindenkinek ilyen érzés volt aki volt már gipszben?



2016. aug. 2. 09:22
 1/8 anonim válasza:
Nincs benne semmi szégyellnivaló.
2016. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi a szégyellni való ebben.

Tartsd szem előtt, hogy jobb a gipsz, mint a gipsz nélküli faláb!

2016. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért érzem így, de a barátnőm előtt is borzasztóan szégyellem a gipszemet. Mindenki bámul, fekvőgipszben meg mindent barátnőmnek kellett csinálni. Megalázó a gipsz és ki se mennék az utcára, még a kórházban is megbámultak a friss gipszben.
2016. aug. 2. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindenki csak annyit gondol, hogy "szegény, eltörte a lábát, milyen rossz lehet most neki", semmi egyebet.
2016. aug. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom előbb levetetni vagy levenni,mert engem nagyon zavar. Max befáslizom, de ha ugyanígy mankót használok, baja elvileg nem lehet a lábamnak.
2016. aug. 2. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak mankóval szerintem rosszabb lehet ebből a szempontból, mint gipszben, akkor mindenki látja, hogy csak ideiglenes állapot, ha mankóval mászkálsz, akkor mindenkinek az első gondolata az, hogy "szegény, ilyen fiatalon csak mankóval tud járni, vajon mi baja lehet".
2016. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ekkora marhaságot már régen hallottam. Ebbe semmi ciki/szégyellni való nincsen, sérült a lábad, mások látják, hogy sérült és kész.


Ha ezt cikinek tartottad a barátnőd előtt, el se tudom képzelni a többi dologra, hogy reagálsz.

2016. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg hülyeség.

Nekem középsulis koromban volt eltörve és begipszelve a lábam. Én kifejezetten élveztem, hogy a lányoknak az osztályban mennyire tetszett a gipszem, állandóan azt nézegették, velem foglalkoztak :) Kaptam rá egy csomó rajzot. Semmi gond nem volt vele. Egyenesen sajnáltam, amikor végül 5 hét után levették :)

2016. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!