Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pár napja elájultam és mielőtt...

Pár napja elájultam és mielőtt ez megtörtént betompult a hallásom, meg volt a többi tünet is, de az most nem számít. Szóval miért nem hallottam rendesen kb.1 perccel az ájulás előtt?

Figyelt kérdés
A biológiai magyarázatára lennék kíváncsi. Gondolkodtam, hogy lehet az egyensúllyal van kapcsolatban, annak viszont nem látom értelmét...

2016. aug. 15. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Még azt is megkérdezném, hogy mi lehet az oka annak, hogy nyitva volt a szemem egész végig?
2016. aug. 15. 21:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leesett a vérnyomásod,ergó az agyadba nem jutott elég vér,és ez okozta az ájulás előtti tüneteket.
2016. aug. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, a kérdés kiírása óta ájultál el megint? Volt ilyen eset azóta, hogy az ájulás előtt kb. 1 perccel nem hallottál rendesen?
2021. ápr. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem ájultam el azóta egyszer sem, viszont ahhoz közeli állapotba kerültem párszor. Valószínűleg a vérnyomás/vércukorszint okozta. A hallásom viszont nem tompult be előtte. Inkább az jellemző, hogy fekete foltokat látok és nagyon rövid időre csőlátásom lesz, de ha lefekszem egyből elmúlnak a tünetek. (Vashiányos vagyok)
2021. ápr. 15. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!