Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Majdnem 2 hónapja műtöttek...

Majdnem 2 hónapja műtöttek duplacsigolyatöréssel! 2 napja moziban voltam és most nagyon fáj a hátam mozdulatokra (Többi lent)?

Figyelt kérdés
a csigolyacsont a doki szerint 3 hónap alatt forrik össze! Én moziba voltam 2 napja korzettel, ahol éreztem, hogy nem kényelmes a szék, utána pedig elkezdett fájni a gerincem egy része! Fekvésnél nem fáj, de ha mozgok akkor igen! Lehetséges, hogy ennyi idő után bármi kárt tett volna bennem egy szék?

2016. aug. 24. 08:10
 1/4 Szeder Katalin ***** válasza:
28%
Próbálkozz meg Fastum géllel, a háziorvos felírja. A krém használata után mindig moss kezet, nehogy kiegye a bőrödet. A Tigris tapasz is használni szokott, ez recept nélkül gyógyszertárban vagy bioboltban kapható. A szék nem tett kárt benned, csak a csigolyákban fut a gerincvelő, belőlük ágazik ki rengeteg ideg, azokat nyomta meg, de elváltozást aligha okozott.
2016. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves 1.-ő, azért nagyon bátor vagy, hogy egy kettős csigolyatörés után, látatlanba diagnosztizálod és terápiás javaslatot is adsz. Én inkább azt javasolnám, hogy legalább telefonon beszélj az orvossal aki műtött, hogy mi történhetet, meg egy rtg se biztos, hogy ártalmas ez esetben.
2016. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) pár napig még furcsa érzés volt, de azóta már minden rendben szerencsére! Sajnos a dokim nem egy beszélgetős fajta és mindenre azt mondja, hogy semmi hond nincs vele, így rá sajnos nem számíthattam, de végül semmi gond nem lett!
2016. szept. 7. 16:28
 4/4 anonim válasza:

Írtam privit előző hónapja, ha tudsz, válaszolj már légy szíves.

Nekem most van csigolyatörésem, merevítőt hordok, nagyon érdekelne, hogy vagy a műtéted után.

2017. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!