Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beütöttem a hüvelykujjam és a...

Beütöttem a hüvelykujjam és a körmöm véraláfutásos lett. Tudnátok segíteni egy kicsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfő du. odacsuktam a hüvelykujjam az autó ajtajához. Mondanom sem kell, elég nagy fájdalmat éreztem. Egyből be is lilult/kékült, gondolom az a véraláfutás.. Most szerdán még mindig fáj az ujjam. Olvastam h a vér miatt feszít, attól fáj az ujjam nagyon. Akivel előfordult ilyen, próbálta otthon a körmöt kijukasztani h a vér távozni tudjon? Orvoshoz nem szeretnék menni vele, mert olvastam h ott le is kapják a körmöt.

Ha sikerül a lyukasztás, két nap után is tud távozni a vér? Feltételezem h ilyenkor már alvadt. Vagy mikor fog megszűnni ez a feszítő fájdalom? Mozgatni tudom, de az az ujjpercem be van dagadva..

Kérlek segítsetek!

28/N


2016. aug. 31. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan már, hagyd, majd elmúlik.
2016. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De annyira fáj az ujjam :/ Azt olvasni neten h ilyenkor ki kell lyukasztani és a feszítő érzés is elmúlik. Csak nem tudom h álljak neki :( A mozgatása is fáj..
2016. aug. 31. 09:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg lüktet is ha úgy mozgatom
2016. aug. 31. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!