Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vérzik a fülem belülről, mit...

Vérzik a fülem belülről, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2-3 héttel ezelőtt begyulladt a fülem, a sok strandolástól, és nagyon fájt. Miután elmúlt a fájdalom, és elkezdtem tisztítani, akkor véres volt a pálcika. Elmúlt, viszont most véletlen mélyre nyúltam, de nem túlságosan, csak egy kicsit. Az ujjammal, ha viszket és megvakarom belülről, akkor viszont büdös lesz az ujjam. Mos megtisztítottam, először a zsír, és dörzsöltem megint vérzik. Talán sebes kívül és azt kaparom fel mindig , vagy megsértem?
2016. aug. 31. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy baromira be van gyulladva a füled és jó lenne ha látná egy fül-orr-gégész...nem normális , hogy büdös genny folyik a füledből és vérzik is.
2016. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Át is szúrhatod a dobhártyádat! Hagyd abba! Semmivel se nyúlj bele a füledbe!!! Az ujjaddal is csak annyira szabad, amennyire belefér az ujjbegyed (és nem a hosszú körmöd!). Mutasd meg orvosnak mielőbb!
2016. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészet azonnal.
2016. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!