Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megutottem a fenekemet (az...

Megutottem a fenekemet (az egesz nagyon lila volt), ugy vettem eszre hogy eldeformalodott olyan mintha "elmozdult" volna a helyerol valami, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyszeruen lett egy lyuk ahol megutottem mintha lecsuszott volna az egesz. Most probalom erositeni az izmot gyakorlatokkal,de nagyon felek hogy nem fog helyre jonni. Ha leulok akkor is faj meg neha,a lilasag nagyjabol felszivodott mar.

2016. szept. 22. 00:23
 1/1 Pivett válasza:
Én gyerekkoromban hasonlóan jártam csak síbaleset során. Ez már több mint 10 éve azóta kis "gödör" van a popsimon. Valószínűleg olyan erős behatás érte "elszakadt" az izom vagy a bőrréteg valamely része. Lehet hülyeséget írok más ötletem nincs. Nem fáj,elmúlt,de a helye megmaradt...
2016. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!