Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha csak kicsit fáj viszont...

Ha csak kicsit fáj viszont nagyon feldagadt és belilult, az lehet bokatörés vagy repedés? Ugye nem?

Figyelt kérdés
Ütés érte a bokámat szerda este. Duplájára van dagadva, be is lilult szépen, de csak kicsit fáj. Akkor ugye a csontnak nem lehet baja?

2016. okt. 7. 14:01
 1/8 A kérdező kommentje:
járni tudok rajta rendesen, nem igazán fáj, csak kicsit. Ahol meg lett ütve, ott fáj, ha nyomom. Csak eléggé ijesztően néz ki így feldagadva és belilulva. Mit csináljak?
2016. okt. 7. 14:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja, repedés is lehet, de zúzódás is, legjobb lenne ha megmutatnád sebészeten.
2016. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen most :(

2016. okt. 7. 14:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Feleslegesen sem szeretnék fél napot a balesetin tölteni, hogy aztán meg kiröhögjenek, hogy egy sima zúzódás, mit tartom fel itt a sort.
2016. okt. 7. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Eüs.vagyok. Külsőségek alapján,ha hiszed.ha nem,fene tudja,mi a baj. Röntgen kéne.
2016. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj a sebészetre, ott is megröntgenezik, mert ránézésre még az orvos sem tudja megmondani. Ha csak zúzódás, akkor elég lehet a borogatás és felpolcolás.
2016. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem zuzodas leapadt mar a duzzanat?

En egyszer felreleptem a lepcson es ugy kifordult a bokam hogy az ujjaim toveitol a vadlimig bekekult a labam. De nem mentem el vele sehova, azota kattog a bokam jaraskor. :))

2016. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mentem el vele, helyrejött magától. Szval zúzódás lehetett.
2016. nov. 16. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!