Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörtem a felkarom 6 hete,...

Eltörtem a felkarom 6 hete, ma pedig a gipszet levették, a kezem pedig nem tudom kiegyenesíteni?!

Figyelt kérdés
Ez normális és ha igen kb mennyi idő gipsz levétel után az, hogy teljesen rendbejöjjön a karom?

2016. okt. 11. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2 napig így lesz
2016. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem küldtek el gyógytornára? Sokat szokott segiteni. 2 nap alatt nem jön rendbe, egykét hét is lehet.
2016. okt. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem küldtek el, az orvos azt mondta 1.5 hónap múlva menjek vissza felülvizsgálatra, de ennyi. Köszi, megnyugtattatok :)
2016. okt. 12. 05:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Tonáztasd a karod, még ha közben fáj is!!! Ugyan jobb lenne,ha gyógytornász mutatná meg,hogy miket csinálj,de a lényeg,hogy használd,mozgasd a karod,mert csak úgy áll vissza a normál funkció! Ilyenkor a nyújtó gyakorlatok mellett az izmokat is erősíteni kell (persze nem 5 kg-os súlyzóval),de nagyon jó a kis gumilabda,amit nyomkodni kell.
2016. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap múlva elmult magától
2016. okt. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, amikor levették a gipszet mondták, a labdát és hogy mozgatnom is kell :) köszi mégegyszer
2016. okt. 12. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!