Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon nehezen tudom mozgatni...

Nagyon nehezen tudom mozgatni a csuklómat jobb-ra, bal-ra. Elmúlik magától?

Figyelt kérdés

Egy szombati este nagyon fáradt voltam, és elmentem lefeküdni, hamar el is aludtam..A szüleim éjjel fel keltettek, és már akkor nem igazán tudtam mozgatni az alkarom illetve a csuklómat, ha elmozdítottam jobb-ra vagy balra akkor nagyon erősen nyílalt és fájt, ennek már lassan 3 napja és még mindig iszonyatosan fáj ha elmozdítom. Anyum mondta, hogy a vállam és a tenyerem is vissza törtem..mi történhetett hogy ennyire fáj?..talán azért mert egész éjjel húzódott az izom??

El fog múlni magától vagy jobb volna, ha el mennék legalább a család orvoshoz, hogy megnézze?? 18/Fiú



2016. okt. 31. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet ráfeküdtél, ha azelőtt nem csináltál valami olyant amitől megrándulhatott vagy hasonló. Kipróbálhatnál Diclofenac vagy hasonló krémet. De ha már három napja tart és nincs javulás az orvos sem rossz ötlet.
2016. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!