Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet nagyobb baja, eltörhetet...

Lehet nagyobb baja, eltörhetett az ujjam?

Figyelt kérdés
Tegnap este ráestem a tenyeremre. Először lezsibbadt az egész kezem, utána kezdtem érezni, hogy fáj hüvelykujjam a középcsontnál. Most be van dagadva, nehezebb mozgatni, és fáj, ha mozgatom. Zúzódhatott, vagy esetleg törhetett?

#törés #zuzódás #középcsont
2016. nov. 3. 11:59
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Van bevérzés? Mennyire tudod mozgatni?
2016. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

valamennyire tudom mozgatni, de kimondhatatlanul fáj

bevérzést nem látok, lilás színe azért van

2016. nov. 3. 12:33
 3/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Esélyes, hogy eltört. Menj a traumatológiára, ha halogatod, csak rosszabb lesz.
2016. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj el traumatológiai szakrendelésre. Én egyik ujjam hátrafeszülését hanyagoltam el, és 20 év óta minden mozdulatnál minimálisan fáj. Rá pár évre megnézettem orvossal, mikor egy apróbb lábsérülés miatt baleseti sebészetre kerültem.

Pár éve viszont egy bokatörésemet profin kezeltettem, amiből meg semmi fájdalmat nem érzek már.

2016. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!