Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyobb lehet a baj, mint...

Nagyobb lehet a baj, mint gondolom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vasárnap,azaz már 5 napja a középső újjamra ejtettem egy 60kg-os vas lemezt melóban. Az ujjam legvégét érte az ütés,közvetlen a körmöt,külömben 100%,hogy törés lett volna. Akkor hirtelen meg duzzadt,elég sok vér folyt,fertőtlenitettem,bekötöztem,majd haza. Itthon leszedtem a kötést mert már át vérzett mire haza értem,kb 20perc. Aznap még nagyon lassan folydogált vér egész késő délutánig,éjszakára óvatosan kötöztem,hogy éjjel ne vérezzek össze semmit ha megindul ismét. Reggelre nem erősen,de véres volt a kötés,akkor le szedtem,fertőtlenitettem,azóta nem volt be kötve,vagyis hétfő reggel óta. A köröm teljesen fekete/vörös,nem fáj,csak ha megnyomom körülötte az ujjam,viszont maga az ujjvég dagadt,valamennyit talán apadt,de még mindig csunya,tudom hogy hosszas folyamat,de ez a dagadás aggodalomra ad okot? Orvosnál nem voltam,volt már ilyen,csak enyhébb,meg nem is muszáj tudtommal ilyesmivel ügyeletre menni,hacsak nem törés,de nem az,tudom mozgatni,csak picit fáj. Valaki járt hasonlóan,tényleg nagyon oda vertem neki,nem egy amolyan ajtó becsipés,vagy hasonló..



#köröm #véraláfutás #köröm ütés
2016. nov. 3. 22:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!