Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lesz most? Tobbi lent

Mi lesz most? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A terdem folyamatosan faj korulbelul mar 2 honapja es a mozgas tere is kezd leszukulni. Az orvosokat folyamatosan jarjuk most talaltak benne egy daganatot es felmerult az amputacio is de nem hiszem el hogy ezt mashogy nem lehetne kikuszobolni, valamint a bal kezem nost gipszven van mivel par hete tortem el. 15/L

2016. nov. 20. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A daganat szovettani vizsgalata, kiműtése a láb meghagyásával.

Ha ez nem megy akkor a lab amputálásával. Amit azert nem tartok valoszinűnek.

Nyilvan azert fáj mert a daganat nyomja az idegeket, inakat, izmokat ( ne irtad hol helyezkedik el)

Keress egy jo ortoped sebészt!

2016. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a diagnózis? Milyen kezelést kapsz? Hogyan törted el a kezedet? Szegénykém, egyszerre a lábad is, kezed is, vigyázz magadra, mielőbbi gyógyulást!
2016. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hát reméljük, nem olyan rossz a helyzet! De ha az életedről van szó, ne kockáztasd a lábadért!

Ha a térded felett is kell vágni, elég hosszú csonkod lesz egy jól használható protézishez.

2016. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is pár hónapja vagyok amputált.

Térd felett kellett elvégezni, protézist még nem kaptam.

De túl lehet élni!

2016. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátnőmet is térd felett amputálták. Műlábat kapott azzal ügyesen jár, de sokszor sajog a csonkja.
2016. dec. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos daganat esetén gyakran az amputáció a megoldás. Hogy áll a helyzet most? Sikerült gyógymódot találni?
2017. febr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, gyógyulsz?
2017. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!