Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem mozog rendesen az egyik...

Nem mozog rendesen az egyik karom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Múlt héten megsérült a gerincem. Egy darabig még semmi bajom nem volt azt leszámítva, hogy a hátam nagyon fájt, de kb. egy óra múlva a karom magától összecsuklott, leejtettem, ami a kezemben volt, és azóta nem tudom behajlítani a könyökömet. A vállam mozog, a kézfejem és az ujjaim is, de a könyökömnél egyszerűen nem hajlik. Nem fáj, meg semmi, csak nem tudom meghajlítani. A másik kezemmel tudom mozgatni, csak magától nem mozog. Orvos megnézte, annyit mondott, hogy pihentessem, és próbálom is, amennyire 2 gyerek mellett lehetséges. De már egy hete ilyen, és nem javul. Mit csináljak, hova menjek vele?
2016. nov. 26. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen orvos nézte meg?
2016. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Balesetin voltam vele. Semmi műszeres vizsgálat, csak meghajlítgatta kézzel meg feltett pár kérdést, és annyi.
2016. nov. 26. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza,mert szükség van minimum RTG és UH vizsgálatra,de még egy CT is szóbajöhet. De ez az ő kompetenciájuk,úgyhogy oda kell visszamenni,illetve ha ez sürgősségi ügyelet volt,akkor a helyi traumatológiára.
2016. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon élek, itt másféle rendszer van. Azt mondták, ha nem javul, háziorvoshoz kell visszamennem vele.

Az a legnagyobb baj, hogy a munkából nem hiányozhatok, különben kirúgnak, de fizikai munkát végzek, úgyhogy fél kézzel dolgozni is elég macera, már a másik vállam elkezdett fájni, mert folyamatosan azt használom.

2016. nov. 26. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig valahogy meg kell oldani,mert olyan komoly baj is lehet,hogy egész életedben nem fogod tudni mozgatni a karod. Akkor hogyan fogsz dolgozni?
2016. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megnézetem megint, de ha csak annyit mondanak, hogy pihentessem, az nem fog menni, jó lenne, ha mondjuk lenne rá valami gyógyszer.
2016. nov. 26. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen non-szteroid gyulladáscsökkentőt bevehetsz,az csökkenti a fájdalmat,ha van és a sérülés következtében kialakult gyulladást is gyógyítja. Ilyenek itt nálunk pl. a Voltaren,Diclodenac,Cataflam és hasonlók. ezekkel kenegetni is érdemes.
2016. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fáj, nem is érzem.
2016. nov. 27. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!