Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt már nektek sajkacsont...

Volt már nektek sajkacsont törésetek vagy zúzódásotok?

Figyelt kérdés
Ma ráestem a csuklomra és megröntgenezték de törésvonalat nem láttak rajta de a biztonság kedvéért begipszelték és egy hét múlva kell újra menni megnézetni és akkor fog igazábol látszodni hogy elvan e torve. Mással is történt már ilyen? Ha igen mondanatok tapasztalatokat?

2016. dec. 19. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen volt...

Nálam láttod valamit a doki a röntgenen így begipszelték. 3 hétig volt rajtam. Visszamentem. Levették. Újra rtg. Ott már nem mutatott semmit a felvétel csak hogy zúzódás. Jártam utána gyógytornára meg víz alatti ultrahangos kezelésre. Hát... nekem elcseszték teljesen.. a gipsz után zsibbadt a kisujjam sokáig. Meg a hüvelykujjam szinte használhatatlan... az izommal lett valami. Nem jött helyre. Nehezen fog. És a thenárom ( hüvelykujj alatti párna) mindig duzzadt és fáj. Lettek ízületi csomók is az alkaromban. Azok is fájnak. Sokáig ki se tudtam nyitni a hüvelykujjam. Hiába tornáztattam. Szócal nekem nagyon rosszat tettek vele. Egész életemre ilyen marad. Remélem nálad jobb lesz a helyzet.

2016. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jesszus. Ez mikor tortent veled?

Hat koszonom en is nagyon remelem mert most egy kicsit megijedtem.

2016. dec. 20. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez kb 6-7 éve történt.

Es voltam mindenfelé pár éve. Kézsebész, ortopédia stb és azt mondják nincs ott semmi meg nem is duzzadt meg ilyenek. Ezek az orvosok...

Akkor miért fáj? Miért fárad el par percen belül az izom? Miért vannak ott a kis ízületi csomók az alkaromban a csuklóm alatt? ( persze ezt sem érzik mert erővel húzta végig az ujját rajtuk. Akkor benyomódnak...) meg a hüvelykujjam alatt a kis ínszalag is erződik és lejjebb van mint a másik kezemen... szóval. És nincs semmi probléma vele. Mondják ők..

Rosszul jártam. Ennyi.

2016. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!