Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nyeregizuleti kopasom lehet?

Nyeregizuleti kopasom lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok voltam ortopedian ahonnan tovabbkuldtek kezsebeszetre.

Ez tortent mar egy honapja. A probelma az hogy csak az ev elejen januarba tudok menni orvoshoz, arra van idopontom.

A bal kezemen a huvelykujj alatti reszen a nyeregizulet korul ket honapja fajdalmaim vannak. Kisse duzzadt, eroltetesre faj, tamadzkodni rajta nem tudok, vagy fajdalom kiseri.

Reggelre beall nehezkesebb a mozgas es fajdalom is jelen van ilyenkor.

Ebredes utan par perc mulva mar tudom hasznalni. Ha itthon vagyok es ugy latom sinbe rakom. Kez tubus kenocsot elkentem mar ra, de nem igazan hasznalt.

Ketsegbe vagyok esve 4-5 eve mar a mindennapom resze a mozgas. Nem birok meglenni nelkule. Eddig sulyzos edzest vegeztem, futottam usztam bicikliztem.

A tunetek egy tornaszgyakorlat,korlaton valo gyakorlas utan jelentkeztek, masnap reggel. Mikor felkeltem ereztem hogy a huvelykujj alatti reszben izomlaz van elegge erosen es nehezkes a mozgas mindket kezfejemmel.

Roppantottam egyet egyet... a jobb kezemen elmult az egesz feszito erzes es fajdalom,a balon azota is negmaradt.

Ez utan meg kb 1 hetig probaltam terhelni de nem igazan sikerult igy hamar kenyszerpihenore allitottam magam.

Az eset november kozepen tortent. Decembert mar vegig pihentem

De mar november vege is belenyulik.

Nagyon elvagyok keseredve , nem akarom elhinni hogy izuleti kopas, de az altalam olvasott dolgok alapjan igen csak afele hajaz. A reggelente merem vegtag, horopogas szeru izuleti ropogas stb...

18 eves fiu vagyok kinek leteleme a mozgas.

Olyan emberek tanacsat varom, akik jartasak a temaban vagy van barmi tapasztalatuk ezzel kapcsolatban.



2016. dec. 28. 11:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!