Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha veszek egy növényt, ami...

Ha veszek egy növényt, ami mérgező, és beviszem a melóhelyre, valaki meghal, lecsuknak?

Figyelt kérdés
Tegyük fel direkt mondtam hogy nem piszkálja senki mert mérgező. Kollegák azt mondják ok, de a hátam mögött ketten hozzányúlnak, az egyikük meghal a másikuk majdnem. Felelős vagyok? Ha igen miért ha nem miert nem?
2017. jan. 2. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a mérgező növényekből elég sokat kéne enni, hogy belehaljon valaki, attól, hogy a levelét simizik még nem kéne, hogy nagyobb baja legyen hacsak nem allergiás rohama van. Miféle növény ez?

Amúgy ha tényleg létezik ennyire veszélyes növény akkor gondatlanságból elkövetett emberölés lehet mert neked kéne arról gondoskodni, hogy véletlenül se nyúlhassanak egy ilyen növényhez. Ez olyan pl ha a kutyád megöl valakit azért is te vagy a felelős, hiába írod, ki, hogy harap a kutya ha a kapu ajtót nyitva hagyod.

2017. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!