Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ráestem a lábfejemre, mit...

Ráestem a lábfejemre, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb.fél órával ezelőtt mikor kikászálódtam a székemből teljesen elzsibbadt az egyik lábam és sikeresen ráestem.Valahogy megakadt az elzsibbadt lábam,elestem és hallottam,hogy kiroppant a lábam(kb.mintha az ujjamat roppantottam volna ki).10 perc után bedagadt egy helyen a lábfejem (valahol a lábfejem oldalának közepén).Rátudok állni és étálni is tudok,de fáj.Nem rettenetes fájdalom,csak érzem hogy ott fáj ahol bedagadt.Most is borogatás van rajta.Ha reggelre nem múlik el menjek el orvoshoz ?Szerintetek eltört,vagy csak megrándult ?Őszintén szólva nem tudom,hogy sikerült elesnem,de az biztos ,hogy az elzsibbadt lábam miatt volt.



2017. jan. 4. 16:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,és inkább akkor fáj,amikor felfelé mozdítom a lábam,meg mikor ráállok.
2017. jan. 4. 16:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak rándulás, de lehet repedés, törés is. Ha reggelre nem múlik el a daganat és fáj a lábad, menj el orvoshoz.
2017. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tünetek alapján lábközépcsont törés a gyanúm,de nem biztos.Ha holnapra nem múlik el ,elmegyek dokihoz röntgenre.
2017. jan. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!