Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kitörte az új cipő a sarkam,...

Kitörte az új cipő a sarkam, gennyedzik, be van dagadva, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval vettem egy új cipőt és már első használatnál kidörzsölte a sarkam de gondoltam majd betörik a cipő és nem lesz baj szóval ugyanúgy járkáltam benne tovább. Tudom, igen buta döntés volt.. Aztán már olyan szinten kidörzsölte, hogy nehéz volt járni benne nagyon ezért raktam rá sebtapaszt és egy régi cipőmet húztam fel. (Ez ma történt). Mellesleg az iskolánkba szalagavató lesz és fel kell lépnünk. Három táncot, és egy 40 perces szalagtűzést táncoltam és álltam végig. A bal sarkam forró volt és lüktetett elég erősen. Amikor haza értem levette a sebtapaszt. A jobb sarkam egész szép volt. Viszont a bal feldagadt, gennyedzett és nagyon nagyon fájt. Most tettem rá tetrán kenőcsöt és hagyom szellőztetni. Kérlek segítsetek mit tehetek még?

2017. febr. 28. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyulladáscsökkentő krémmel kenegesd es amikor csak teheted hagyd szellőzni ugy gyorsabban gyógyul. Mást nem nagyon lehet tenni sajnos.
2017. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne kenegesd semmivel, hagyd szellőzni mikor otthon vagy és jegeld le. Nekem bevált.

Amikor meg dolgozni mentem, akkor meg leragasztottam, hogy ne dörzsölje a cipő.

2017. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2017. febr. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!