Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ilyenkor hova kell menni?...

Ilyenkor hova kell menni? Mikor múlik el? (láb kificamodás)

Figyelt kérdés

Ma szerensétlenül léptem, és kiment a bokámnál. Hátul a sarkamnál nagyon fáj. Nem tudok lábra állni, a mozgatás is nagyon fáj. Pinponglabda méretű dudor van rajta, kicsit lila is. Egész nap jegeltem, most meg be van fáslizva. Holnap mennénk el orvoshoz, csakhát nem igazán tudjuk anyukámmal hova kell ilyenkor menni. Balesetire? Illetve ennek mennyi idő a gyógyulási ideje? Begipszelhetik?

Előre is köszönöm a válaszokat. 13/L


2017. márc. 7. 19:41
 1/2 aszlan ***** válasza:
0%
Hát erre egy igen parasztos mrgoldas van de hid el nagyon hatásos.en kipróbáltam kb 8 9 éves voltam.eloszerbkificamodot a bal bokám jo 2 hétig kinzot.masodgyara a job nokamat ficamitotam ki.szerencsere ismertem akora egy öreg veterán harcost es azt mondta.vegyek egy vastag törölközőt pisiljem le csavarjam ki egy kicsit es azal tekerjem be.es ugy huzak ra egy najlin zsacskoz.regelre el mult mintha misem torten volna megmostam a lábam es kesz.nagyon kicsit fajt de anyi.
2017. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sebészetre, ill. traumatológiára. Nálunk az egészségházban van sebészeti szakrendelés. Nekem többször volt már bokarándulásom(a ficam az, mikor nem megy vissza a helyére), megdagadt a bokám és fekete volt. Megröntgenezték, hogy nincs-e törés, nem volt. Nekem gumirögzítőt adtak, olyan, mint egy tornacipő, csak nincs sarka meg orra.
2017. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!