Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az normális ha egy 12 éves...

Az normális ha egy 12 éves lány nem emlékszik 6 éves koráig hogy mi történt vele?

Figyelt kérdés

ismerek egy 12 éves lányt és azt mondta hogy ő teljesen nem emlékszi semmire 6 éves korig és én arra tippelek hogy lehet hogy amnéziás lett egyszer de nem biztos és szeretném megtudni hogy tényleg így van e vagy sem vagyis hát lehet hogy ez normális

Elöre is köszi szépen a válaszokat



#baleset #amnézia #elveszet emlékek
2017. márc. 11. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális. Előtte inkább emlékfoszlányok vannak. Pl. oviból. Nem olyan nagyon részletesek az emlékek, mint azok, amik csak pár év történtek. Neki talán nem volt semmi igazán emlékezetes, amire érdemes lenne visszagondolni.
2017. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kissé szokatlan de nem amnézia.


Biztos emlékszik dolgokra, de lehet nem olyan dominánsak vagy nem tudja mihez kötni őket.

A korai emlékeim javát nem tudom időrendbe tenni. Olyan 5-6 éves koromtól tudom, hogy kb mi mikor történt és akkor sem pontosan. Általában azokat az emlékeket is csak akkor tudom beazonosítani, ha az öcsém is szerepel bennük. Kisbaba volt: 5 éves vagyok, már járt akkor 6-7.

Az előttről is vannak emlékeim, de fogalmam sincs mikor történtek pontosan.

2017. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!