Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Herbal Freeze kenőcsőt mennyi...

Herbal Freeze kenőcsőt mennyi ideig szabad használni?

Figyelt kérdés

Itt a kenőcs pl. (az összetétele miatt linkelem be): [link]


Focizás közben megsérült a bokám, zúzódott és a szalagok is sérültek. Most már kisebb a duzzanat a helyén, de még mindig érzékeny. A kérdésem, h. ezt a kenőcsöt meddig lehet folyamatosan használni (kb. 4-6 hétig napi kb. 3-4x lehet)? Más, ilyen célra használt kenőcsöknél, legyenek azok gyógynövényesek (pl. Flexagil) vagy vegyi hatóanyagúak (pl. Voltaren) max 2-3 hétig lehet.

Nekem egyébként beválik a Herbal Freeze, a hűsítő hatásával a jegelést is helyettesíti (ez utóbbit nem is olyan könnyű néha megoldani). Ja, és nem a terméket kívánom reklámozni, csak meg kell neveznem, h. kérdezni tudjak erről.


Előre is köszi!



2017. márc. 18. 00:22
 1/1 A kérdező kommentje:
az még kimaradt, h. a belinkelt összetevőkön kívül alkohol (ami miatt nyílt sebre nem javasolják, úgy tudom), és kisebb mennyiségben ecet is van benne, de ez utóbbi már az összetevők végén felsorolva a dobozon (amiket, ugyebár mindig részarány szerint csökkenő sorrendben adnak meg a termékeken, tehát nem mar/éget a kenőcs, nekem legalábbis)
2017. márc. 18. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!