Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Jelentsem a kórháznak, ha...

Jelentsem a kórháznak, ha hibázott a doktor?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben kibicsaklott a bokám. Sebész a háziorvosom,két nappal az esés után jöttünk haza,hétfőre esett,reggel már egyenesen oda mentem. Megtapogatta,irtózatosan be volt dagadva,nem tudom mit érzett,mit nem elküldött röntgenre. Törést nem állapítottak meg. Visszamentem hozzá,azt mondta pihentessem,borogassam.

Január elején még dagadt rendesen, bizonytalan volt a járásom,az edzéseken csak szerencsétlenkedtem. Újra elmentem hozzá,hogy biztos rendben van ez így? Azt mondta egy ilyen ficam akár fél vagy egy évig is fájhat. Kérdeztem tuti nincs elszakadva az ínszalagom,mert alig bírok pipiskedni,a magas sarkút képtelen vagyok hordani. Azt mondta nincs itt baj,csak pihentessem sokat. Februárban ismét ezzel koptatott le. E hónap elején elmentem magán úton sebész,ortopéd dokihoz,megnyomkodta és azt mondta,hogy valószìnűleg el van szakadva a külső bokaszalagom egyike. Elküldött MR vizsgálatra és láss csodát,bebizonyosodott. Fizikoterápiát javasolt és bokarögzítőt,6 hét múlva kell visszamennem.

Az intézménynek van egy betegjogi képviselője. Szívem szerint jelenteném a r0hadékot a nemtörődömsége miatt. Egy fáslit nem javasolt...



2017. márc. 21. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Igen,jelentsd. Másik orvos konzultációja után vizsgálat indul amiben neked el kell mondanod ezt a tényállást amit leírtál. Bizottság dönt. Ha javadra akkor utána neked kell kártérítési eljárást indítani...pl.
2017. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Keresd fel a betegjogi képviselőt (minden rendelőben ki kell lennie függesztve a neve és elérhatősége),így teheted meg a panaszodat.
2017. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek is jogos? Ha akkor novemberben ír egy vacak beutalót már lehet túl vagyok az egészen.
2017. márc. 21. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!