Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vérhigító injekció mennyire...

Vérhigító injekció mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogyha lassabban adják be akkor szinte nem is lehet érezni, van akitől meg azt hogy rohadtul csíp, akkor hogy is van ez?:)

2017. márc. 23. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt egyáltalán. Csak a tű beszúrása fájt kicsit, amikor magamnak csináltam. Csípni nem csípett.
2017. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És egyből megtanultad beadni magadnak vagy az első próbálkozások fájtak?
2017. márc. 23. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyből sikerült. Nem nehéz. Pici tű van a végén, nem olyan hosszú, mint amit az orvosok használnak. Amekkora a tű, addig be kell szúrni.

Egyébként egy részletes leírás van a tájékoztatójában, hogy hogyan kell csinálni, hova kell szúrni.

2017. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig kellett beadtam magamnak, úgyhogy van tapasztalatom. Volt hogy fájt, volt, hogy nagyon csípett és előről kellett kezdenem, mert nagyon kellemetlen volt és volt, hogy nem is éreztem. Nem tudtam garantáltan mindig fájdalommentesen beadni hiába volt rutin.
2017. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!