Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek elmenjek így...

Szerintetek elmenjek így paintballozni?

Figyelt kérdés
A haverjaimmal kitaláltuk hogy májusban elmegyünk paintballozni. Viszont nekem a kezemmel van egy kis probléma. A bal felkaromban vagy egy ciszta, amitől a kezem elég könnyedén eltörik, már 4x eltörtem életemben. Ha kissé megütik már azis elég kellemetlen érzés, szokott is fájni utána pár órát, ezért attól félek, hogy paintballozás közben akár nagyobb baj is történhet, pl eltörik a kezem. Szerintetek elmenjek? 15/f

2017. ápr. 2. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne,mert törésveszélyes!
2017. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mentek inkább lézerharcra? Ott nem sérülhetsz meg.
2017. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj. Az egészséged fontosabb.
2017. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most attól függ, hogy mennyire félsz a töréstől és attól, hogy utána hetekig gipszben lesz a karod. Ha ez nem olyan nagy dolog neked, akkor nyugodtan elmehetsz.
2017. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Damn válasza:

Ne menj. A jatek heveben, ugralsz, csuszkalsz, elesel, beutod magad...stb. En mar 11. eve jatszom es mindig valami kisebb serulessel erek haza... :)


"Miért nem mentek inkább lézerharcra? Ott nem sérülhetsz meg." - ehhez csak annyit, hogy mindenhol meg lehet serulni. Lezerharcnal is futkarozni, maszni, ugralni fognak.

2017. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!