Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fültisztításból adódó balesetn...

Fültisztításból adódó balesetnek milyen köevtkezményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt fültisztítás során túl mélyre dugtam a fültisztítót. Tegnap hideg szélben sokat voltam kint..


Ma reggel felkelve úgy érzem, mintha a balesetes fülem berezegne a mély hangokra és mintha "gerjedne", fáj ha beledugom, majd kihúzom az ujjam, az egész hallásom olyan tompának érzem (de érdekes módon mintha mégis a másik fülemre mintha bedugultabb lenne az érzékelésem).


Szerintetek mi lehet a probléma? Lehet maradandó halláskárosodásom?



2017. máj. 10. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Fül- orr- gégészhez menj el megnézetni! (Patrubány Miklós, az MVSZ elnöke pl. fültisztítós balesetben süketült meg fél fülére.)
2017. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért is mondják a fül-orr-gégészek, hogy ne dugjunk semmit a fülünkbe, csak addig mossuk meg, ameddig az ujjunk vagy törcsi beér és ne használjunk pálcikát. :( Menj el mielőbb fül-orr-gégészhez! Nem kell beutaló se hozzá.
2017. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem beutaló nélkül két kórházból is kihajítottak, mikor extrém mértékben be volt dugulva a fülem belül, és nem tudtam kitisztítani... Az egyik konkrétan a baleseti volt a Fiumei úton. Ott azt mondták, menjek a lakhelyem szerinti fül- orr- gégészetre, ott fognak ellátni. Ott meg közölték, hogy hozzak beutalót a háziorvostól, addig nem foglalkoznak velem.
2017. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk meg nem kell és sosem kellett beutaló a fül-orr-gégére. Akkor azt hiszem legokosabb utánanézni neten vagy megkérdezni telefonon, hogy a lakóhely szerint illetékesnél szükséges-e.
2017. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!