Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Durva izomláz a vádliban mit...

Durva izomláz a vádliban mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megpróbálok találni és a sarkamat letenni de nagyon éles fájdalom beleáll ha nyugalmi állapotban van a lábam akkor semmi baj nincsen ha lábujjhegyre állok akkor tudok járni.

Tegnap edzés után körülbelül két órára rá éreztem. Az interneten olvastam hogy izomláz vagy trombózis Szerintetek ez trombózis?

Ha visszafelé hajtom a lábamat Vagyis felém akkor húzódik az egész izom és fáj ha ráállok akkor is húzódik és fáj. Mitcsináljak?



2017. jún. 8. 05:29
 1/1 anonim válasza:
Trombózisra utalhat, ha visszafeszíted a lábfejed és a vádliban fájdalmat érzékelsz. Viszont nagyon gyakran előfordul az álpozitív tünet, tehát ha érzékelsz is fájdalmat, akkor sem kell kétségbeesni. Ha van lehetőséged, akkor menj el háziorvoshoz, trómbózisveszély esetén feküdj le és emeld fel a lábad, így megakadályozható, hogy a vérrög a szív közelébe kerüljön. Habár szerintem ez inkább izomláz lesz, pláne hogy ha edzettél, de nem merem ezt teljes bizonysággal kijelenteni így látatlanban.
2017. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!